VOUCHER

VOUCHER POBYTOWY

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego prezentu lub pragniecie zrobić bliskiej osobie szczególną niespodziankę, Voucher będzie idealnym pomysłem na obdarowanie najbliższych. To również doskonały sposób wyrażenia uznania lub motywacji najlepszych pracowników.

Regulamin zakupu i realizacji voucherów pobytowych i usługowych
w DOMU NOCLEGOWYM FREGATA W SOLINIE

 

1.      Definicja vouchera

a)      Voucher – dokument wystawiony przez Dom Noclegowy Fregata, umożliwiający realizację określonych usług pobytowych lub innych świadczonych w Pensjonacie, zgodnie z wcześniejszą rezerwacją terminu, określoną w niniejszym Regulaminie.

b)      Nabywca/Osoba obdarowana – każda pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna dysponująca wystawionym przez Dom Noclegowy Fregata voucherem, akceptująca postanowienia niniejszego Regulaminu.

c)      Zakup vouchera – dokonanie przez nabywcę vouchera płatności kwoty odpowiadającej wartości wybranego vouchera, za datę zakupu uważany jest dzień obciążenia rachunku wskazanego w pkt. niniejszego Regulaminu

d)     Realizacja vouchera – wymiana przez osobę dysponującą voucherem na oferowane przez Pensjonat usługi. Warunkiem realizacji świadczeń przez Dom Noclegowy Fregata jest wcześniejsza rezerwacja terminu.

 

2.      Nabycie vouchera

a)      Warunkiem zakupu vouchera jest dokonanie płatności przelewem na wskazane konto, które nabywca otrzyma po dokonaniu zakupu, lub gotówką w Domu Noclegowym Fregata.
 

b)     Po dokonaniu wpłaty voucher zostaje wystawiony przez Dom Noclegowy Fregata i przesłany na adres email podany przez Nabywcę Vouchera.

 

3.      Realizacja i uprawnienie wynikające z vouchera

a)      Voucher podarunkowy wystawiany jest imiennie na daną osobę.

b)      Voucher nie może być wykorzystany przez inną osobę.

c)      Ważność vouchera nie podlega przedłużeniu.

d)       Aby skorzystać z vouchera należy się skontaktować z recepcją telefonicznie lub mailowo i ustalić termin wykorzystania vouchera.

e)      Voucher traci ważność, w przypadku zarezerwowania terminu pobytu, i nie stawienia się w danym dniu w ustalonym czasie bez uprzedniego poinformowania

f)        Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi.

g)        Voucher nie jest środkiem płatniczym, nie podlega wymianie na gotówkę, nie może z niego być wydana reszta.

h)      Voucher może być wykorzystany tylko jednorazowo. Nie ma możliwości jego podziału.

i)        Osoba Obdarowana jest zobowiązana do okazania vouchera w Domu Noclegowym Fregata podczas zameldowania.

 

4.      Postanowienia końcowe:

a)      Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie www.fregatasolina.pl

b)      Dom Noclegowy Fregata  nie odpowiada za zgubione lub zniszczone Vouchery.

c)      Niniejszy regulamin uważany jest za zaakceptowany przez Nabywcę Vouchera z momentem dokonania zapłaty.